Najlepsza muzyka
bożonarodzeniowa

Słuchaj najlepszej muzyki świątecznej na radio.pl/boze-narodzenie!

Na radio.pl znajdziesz najlepsze stacje nadające muzykę bożonarodzeniową. Wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze stacje z całego świata, które wprowadzą Cię w ten wyjątkowy czas. Nie ważne, czy odpoczywasz właśnie przed kominkiem, czy jesteś w trakcie polowania na prezenty, czy też spędzasz akurat czas z przyjaciółmi na lodowisku. Dzięki aplikacji radio.pl dla systemów iOS i Android, jak i BlackBerry i WindowsPhone, nie opuści Cię nastrój świąteczny!

Na radio.pl/boze-narodzenie masz okazję poznać muzykę bożonarodzeniową z najodleglejszych zakątków świata. Pozwól zabrać się w podróż przez obce kultury i tradycje. Podśpiewuj sobie piosenki świąteczne wykanawców takich jak: Wham! i Chis Rea oraz słuchaj najbardziej nastrojowego i niezwykłego brzmienia muzyki świątecznej: dźwięków klasycznych i popowych, aż po bardzo egzotyczne!

Dzięki muzyce świątecznej nadawanej przez stacje z całego świata na radio.pl/boze-narodzenie możesz zadbać o to, aby ten wyjątkowy okres adwentowy, spędzony w gronie przyjaciół i rodziny, stał się jeszcze bardziej nastrojowy!